Reacties  

 
#4 Nico van Gelder 31-01-2011 11:36
Ik vind dit ook wel de mooiste.
Als je de foto verkleint met het gratis programma Fast Image Resizer blijft je exif behouden. Het verkleinen gaat razendsnel en de verkleinde foto wordt automatisch opgeslagen in een aparte map.
 
 
#3 Adri Groot Nuelend 31-01-2011 09:50
Mooi grafisch beeld Gerrit Jan. Hier zonder schaduw van dakrand(?), de mooiste. Goed dat je met f/22 hebt gefotografeerd. Je zou nog flink wat kunnen naverscherpen. Met dit soort beelden mag dat wel denk ik.
 
 
#2 Gerrit Jan Keizer 30-01-2011 23:21
Auke de Vries zei:
Jammer dat er geen exsif bij staat, ik had wel willen weten met voor een lens je hebt gefotografeerd.

Auke,
Ik weet niet, waarom de exif niet meekomt, maar ik gebruik voor dit soort foto's een Canon Zoom EFS 18-200 mm 1:3.5-5.6 en ik heb de foto's uit de hand in Av F22 met 2 stops onderbelicht met stabilizer on gemaakt en niet bewerkt, maar alleen verkleind.
 
 
#1 Auke de Vries 30-01-2011 21:13
Mooie IJsbloemen of schotsen Gerrit.
Jammer dat er geen exsif bij staat, ik had wel willen weten met voor een lens je hebt gefotografeerd.
Maar gelukt is het zeker.

Gr, Auke
 

Je hebt geen rechten om een reactie te plaatsen.