Derk Nijman 10 maart 2022 3 reacties ← Ondergelopen uiterwaarden Een schapenboet op Texel → 3gedachten over “Een grote blaaskaak” Leuke foto van deze groene kikker; je hoort ‘m bijna kwaken! Log in om te reageren Een kwestie van goed reageren bij het maken van de foto. Een gewaagde compositie zo met de aangesneden kikker, maar het kan. de actie ligt aan de rechterzijde van de foto. Log in om te reageren fijne scherpe foto Log in om te reageren Geef een antwoord Reactie annulerenJe moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Een kwestie van goed reageren bij het maken van de foto. Een gewaagde compositie zo met de aangesneden kikker, maar het kan. de actie ligt aan de rechterzijde van de foto. Log in om te reageren
Leuke foto van deze groene kikker; je hoort ‘m bijna kwaken!
Een kwestie van goed reageren bij het maken van de foto. Een gewaagde compositie zo met de aangesneden kikker, maar het kan. de actie ligt aan de rechterzijde van de foto.
fijne scherpe foto