Marja Kloosterboer 11 januari 2022 7 reacties Canon EOS 77D Lens Sigma 18-200 ISO 400 1/250 – f/5.6 ← IJsmodder Vormen in het ijs ( Voetballer ? ) → 7gedachten over “De Velhorst” Leuke foto van het kienveen , je voelt de kou, ik zou een randje van onder afhalen (de helft)en had links iets meer ruimte gegeven. Log in om te reageren Mee eens. Log in om te reageren Gave winterse opname Marja. Vooral die bovenzijde vind ik prachtig; Rietrandjes, bosrand en wolken. Ik kan Dick volgen wat betreft uitsnede. Log in om te reageren Fijne kleuren, ik had wel meer van de wolken willen zien 😉 Log in om te reageren Mooie winteropname en zie ik ook eens het Kienveen met water. Ben het helemaal met Ria eens wat de wolken betreft. Log in om te reageren mooi winters landschap en vind het verloop luchten bomen struiken riet water heel mooi Log in om te reageren Fraaie landschapsfoto, fijn om naar te kijken. Ik zou ‘m zo laten. Log in om te reageren Geef een antwoord Reactie annulerenJe moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Leuke foto van het kienveen , je voelt de kou, ik zou een randje van onder afhalen (de helft)en had links iets meer ruimte gegeven. Log in om te reageren
Gave winterse opname Marja. Vooral die bovenzijde vind ik prachtig; Rietrandjes, bosrand en wolken. Ik kan Dick volgen wat betreft uitsnede. Log in om te reageren
Mooie winteropname en zie ik ook eens het Kienveen met water. Ben het helemaal met Ria eens wat de wolken betreft. Log in om te reageren
mooi winters landschap en vind het verloop luchten bomen struiken riet water heel mooi Log in om te reageren
Leuke foto van het kienveen , je voelt de kou, ik zou een randje van onder afhalen (de helft)en had links iets meer ruimte gegeven.
Mee eens.
Gave winterse opname Marja. Vooral die bovenzijde vind ik prachtig; Rietrandjes, bosrand en wolken. Ik kan Dick volgen wat betreft uitsnede.
Fijne kleuren, ik had wel meer van de wolken willen zien 😉
Mooie winteropname en zie ik ook eens het Kienveen met water. Ben het helemaal met Ria eens wat de wolken betreft.
mooi winters landschap en vind het verloop luchten bomen struiken riet water heel mooi
Fraaie landschapsfoto, fijn om naar te kijken. Ik zou ‘m zo laten.