Gerrit Berkelaar 28 september 2021 4 reacties ← Oeverlibel Drinkend Eekhoorntje → 4gedachten over “Vuurrode libel.” Ook deze is fraai Gerrit; zelf zou ik het sprietje aan de bovenkant even weggehaald hebben Log in om te reageren Ik ben het met Nico eens jammer van dat sprietje verder mooi Log in om te reageren De diagonalen maken het geheel wat minder statisch. Ik ben benieuwd naar een wat andere uitsnede met wat meer bewegingsruimte, boven en onder voor de libel. Het is trouwens een vuurlibel (Crocothemis erythraea). Log in om te reageren Mooie foto en helemaal met Adri eens. Log in om te reageren Geef een antwoord Reactie annulerenJe moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Ook deze is fraai Gerrit; zelf zou ik het sprietje aan de bovenkant even weggehaald hebben Log in om te reageren
De diagonalen maken het geheel wat minder statisch. Ik ben benieuwd naar een wat andere uitsnede met wat meer bewegingsruimte, boven en onder voor de libel. Het is trouwens een vuurlibel (Crocothemis erythraea). Log in om te reageren
Ook deze is fraai Gerrit; zelf zou ik het sprietje aan de bovenkant even weggehaald hebben
Ik ben het met Nico eens jammer van dat sprietje verder mooi
De diagonalen maken het geheel wat minder statisch. Ik ben benieuwd naar een wat andere uitsnede met wat meer bewegingsruimte, boven en onder voor de libel. Het is trouwens een vuurlibel (Crocothemis erythraea).
Mooie foto en helemaal met Adri eens.