Nico van Gelder 12 juni 2021 6 reacties ← Jong steenuiltje Lichtende nachtwolken → 6gedachten over “Weidebeekjuffers” Wat een prachtplaat weer Nico. Mooie beeldopbouw, zo’n beetje diagonaal. Alles perfect scherp en mooi kleurenpalet in het onderwerp. Plus een mooie zachte achtergrond. Log in om te reageren Een hele mooie uitstraling van deze opname heel teer en prachtig van scherpte Derk Log in om te reageren Sluit me helemaal aan bij de vorige “sprekers” Log in om te reageren Wat een prachtige compositie van deze dame en heer. Ik mag toch aannemen dat je hier gestackt hebt Nico, want wat een scherpe overal. Log in om te reageren Inderdaad een focusstack Adri Log in om te reageren Mooi ,ik sluit me aan bij de rest. FRAAI Log in om te reageren Geef een antwoord Reactie annulerenJe moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
Wat een prachtplaat weer Nico. Mooie beeldopbouw, zo’n beetje diagonaal. Alles perfect scherp en mooi kleurenpalet in het onderwerp. Plus een mooie zachte achtergrond. Log in om te reageren
Een hele mooie uitstraling van deze opname heel teer en prachtig van scherpte Derk Log in om te reageren
Wat een prachtige compositie van deze dame en heer. Ik mag toch aannemen dat je hier gestackt hebt Nico, want wat een scherpe overal. Log in om te reageren
Wat een prachtplaat weer Nico.
Mooie beeldopbouw, zo’n beetje diagonaal.
Alles perfect scherp en mooi kleurenpalet in het onderwerp.
Plus een mooie zachte achtergrond.
Een hele mooie uitstraling van deze opname heel teer en prachtig van scherpte
Derk
Sluit me helemaal aan bij de vorige “sprekers”
Wat een prachtige compositie van deze dame en heer. Ik mag toch aannemen dat je hier gestackt hebt Nico, want wat een scherpe overal.
Inderdaad een focusstack Adri
Mooi ,ik sluit me aan bij de rest. FRAAI