Nico van Gelder 6 oktober 2020 2 reacties OLYMPUS E-M1, ISO1250 f/3.3, 1/160e, 117mm ← Slijmzwam Knopschimmeltjes op zwammen → 2gedachten over “Jong vosje” Mooi portret, Erg nieuwsgierig dat vosje prima in beeld gezet. Log in om te reageren In een beetje waterig zonnetje. Dat vind ik mooi, zacht, subtiel. De aandachtige blik van het vosje is natuurlijk uitermate leuk in beeld gebracht. Log in om te reageren Geef een antwoord Reactie annulerenJe moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.
In een beetje waterig zonnetje. Dat vind ik mooi, zacht, subtiel. De aandachtige blik van het vosje is natuurlijk uitermate leuk in beeld gebracht. Log in om te reageren
Mooi portret, Erg nieuwsgierig dat vosje prima in beeld gezet.
In een beetje waterig zonnetje. Dat vind ik mooi, zacht, subtiel. De aandachtige blik van het vosje is natuurlijk uitermate leuk in beeld gebracht.